Bim Yağ Fiyatları

Bim Yağ Fiyatları internette en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Özellikle de son zamanlarda artan ve anlık olarak değişime uğrayan yağ fiyatları neticesinde birçok kişi BİM marketlerinde satışı yapılan yağ markalarının fiyatlarını internette araştırıyor. BİM aktüel marketlerde en güncel yağ fiyatları hemen her gün değişkenlik gösterebilmektedir. Temel gıda ürünlerine uygulanan KDV oranı %1e indirilmesinin ardından yağ fiyatlarında da değişim yaşandı.

BİM Marketleri Sıvı Yağ Fiyatları

Tarımsal ürünlerde global çapta bir problem bulunmasından dolayı Ayçiçek yağlarının fiyatları da yaşanan sorunlardan dolayı fiyat artışına uğradı. Birçok markette satışı yapılan 5 litrelik Ayçiçek yağlarında genelde stok sorunu yaşanıyor. 1 litre şişelerde bulunan Ayçiçek yağları ise yaklaşık 32 TL civarlarında satışları marketlerde devam ediyor.

Bim marketlerinde satışı bulunan Ayçiçek yağlarının fiyatları;

 • Yudum Ayçiçek Yağı 5 Litre Fiyatı 170 TL, 
 • Sole Marka Ayçiçek Yağı 5 Litre Fiyatı 152.50 TL, 
 • Sole Marka Ayçiçek Yağı 1 Litre Fiyatı 35.50 TL, 
 • Sırım Marka Sızma Zeytinyağı 1 Litre Fiyatı 65,50 TL,
 • Biryağ Ayçiçek Yağı 5 Litre Fiyatı 175 TL, 
 • Abalı Ayçiçek Yağı 2 Litre Fiyatı 75 TL.

BİM Marketleri Sole Yağ Fiyatları

BİM marketlerinin kendi Ayçiçek yağı markası olan Sole yağ fiyatları 2022 yılında artışa uğradı. Global çapta yaşanan ekonomik kriz sürecinin başlarından bu yana her geçen zaman Ayçiçek yağı ve diğer yağ türlerinin fiyatlarına zam gelmeye devam ediyor. Bim marketin kendi markası olan Sole yağ tercihi ise en cazip fiyatlı ayçiçek yağı olarak dikkatleri üzerine geçiyor. Güncel olarak satışta bulunan Sole yağ fiyatları ise şu şekildedir; 

Sole Marka Ayçiçek Yağı 5 LT Fiyatı 152.50 TL 

Sole Marka Ayçiçek Yağı 1 LT Fiyatı 35.50 TL 

BİM marketlerinde bulunan 5 LT Sole markasının ayçiçek yağı fiyatı 2022 boyunca sürekli bir şekilde değişkenlik gösterdi. Herkes artan Ayçiçek yağı fiyatları neticesinde Bim markette satışı bulunan Sole yağ fiyatlarını internette araştırmaya başladı. Bim marketlerde bulunan 5 litrelik Sole yağ fiyatı 152.50 TL olarak yansıyor. Raflarda etiketlere yansıyan en güncel Sole yağ satış fiyatı bu şekildedir. Ancak Ayçiçek yağı ve diğer yağların fiyatlarında günlük olarak etiket değişimi ve fiyat artışı neticesinde olabiliyor. Bu durumda en güncel fiyatları marketleri ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. 

Sole Marka Yağ Fiyatları

Sole markasının yağ fiyatları ve seçenekleri hangileridir sorusuna sık bir şekilde internette birçok kişi tarafından yanıt aranıyor.  Bim marketlerinde yağ markaları ve marka bazlı olarak fiyatları değişkenlik gösteriyor. Genel olarak Bim, A101 ve Şok market zincirlerinde uygun fiyat seçenekleri sunulduğu için yağ fiyatları genel olarak birçok kişi tarafından merak ediliyor. En uygun 5 litrelik ayçiçek yağı fiyatlarını genel anlamda aktarmak gerekirse de; Bim marketlerde satışı yapılan Sole marka ayçiçek yağı 5 Litre güncel fiyatı 152.50 TL olarak raflarda satışı bulunuyor. 

Genel olarak her üründe olduğu gibi Bim marketlerinde sıvı yağlar da hem kaliteli hem de birçok markaya göre uygun fiyatlıdır. Her litre şişede sıvı yağ satışı bulunan Bim marketlerinde yağ fiyatlarını en güncel haliyle sizlerle paylaşıyoruz. 

 • Sunar Mısır Yağı 5 LT fiyatı: 129.00 TL 
 • Biryağ  2 LT fiyatı: 55.90 TL 
 • Yudum Ayçiçek Yağ 2 LT fiyatı: 49.90 TL 
 • Sole Ayçiçek Yağ 2 LT fiyatı: 50.90 TL 
 • Sole Ayçiçek Yağ 1 LT fiyatı: 26.90 TL
 • Çotanak Ayçiçek Yağ 5 LT fiyatı: 120.00 TL

“Bim Yağ Fiyatları” üzerine bir yorum

Yorum yapın