BlaBlaCar Nasıl Kullanılır

BlaBlaCar Nasıl Kullanılır ilgili sorunuza bu yazımızda cevap vermeye çalıştık, göz atmanızı tavsiye ederim:

Günümüzde çok fazla fiyat artışlarının olduğu ve halen yükseldiği görülmekte bununla birlikte döviz kurları ve mazot fiyatlarından dolayı da bir şehirden bir şehir’e gitmek nerdeyse imkansız hale geldi. İnsanlar kendi cebinden çok fazla giderleri olduğu için farklı şehirlere gidip tatil yapmak bir yana mecburi şekilde bile gitmek de zorlanıyor BlaBlaCar projesi sayesinde bu zorluklar insanları biraz olsa rahatlatacak seviyede peki bu BlaBlaCar Nasıl Kullanılır? yazımızda bunu detaylı inceledik göz atabilirsiniz.

Yolculuk yaparken seçeceğiniz üyeler de çok önemli!

BlaBlaCar üye olmak için şartlar elbette ki vardır, bunlardan biri de tıpkı sosyal medyalarda ki gibi onaylı üye olmanız gerekiyor. peki bu nasıl olur? onaylı üye ne demek? Her kullanıcının kimlik doğrulaması yapması zorunlu tutuluyor. Gerçek bilgiler ve gerçek kimliklerle yapmanız gerekmekte. Tabiki bu güven açısından önemli rol alsa da Bu her kullanıcı güvenlidir demek değil, kolayca güvenmeyin!
Onaylı kullanıcı üyesi olmak ve resmi olmak iyidir fakat bunun yanında benim sizlere söylemek istediğim geçmişte yolculuk yapmış ya da yolcu almış kullanıcı olmalıdır.
Aracınıza alacağınız kişileri seçerken veya aracında yolcu olacağınız kişileri, uygulama içinde bulunan yorumları ve oyları ile belirleyebilmeniz gerekiyor.
Hepsi genelde doğru ve güvenilir olmakta. Yapılan yorumlar, verilen oylar genelde insanların deneyimi sonrası yaşadıkları olayları yansıtıp oy, yorum vs kullandıkları için güvenilir de denilebilir. Bunların dışında yolcu alırken veya yolculuk yaparken sadece kullanıcının memnun kalıp kalmamasına göre belirleniyor. Bu konuda cesaret göstermeniz gerekebilir.

 

Yorum yapın