Cinsel Sevişme Sahneleri ve İlişkiye Girmek,  Erotizm – Seksizm Örnek

Cinsel Sevişme Sahneleri ve İlişkiye Girmek,  Erotizm - Seksizm Örnek sorusunun cevabı: Erotizm, günümüzde partnerlerin birbirleriyle yaşadıkları cinsel boyuttaki ilişkinin birçok farklı şekilde temsil eden bir kelimedir. İnsanlık için arkadaşlık ve sevgi gibi çeşitli anlamları da bulunuyor olsa da en yaygın olarak kullanılan anlamından bu yazımızda bahsedeceğiz.

Yunan mitolojisinde aşk tanrısı olarak betimlenen Erosun isminden gelen ve içerisinde aşk, şehvet, bağlılık, tutku ve bu tarz duyguların çok daha fazlasını bulabilmeniz mümkündür. Bu duyguların her biri partnerinizle yapacağınız cinsel ilişkinin yaşanmasıyla birlikte taçlanıyor. Erotizm, ilişki yaşamak, cinsel sevişme sahneleri, seksizm örnekleri ve bu konuda merak edilen birçok konuyu yazımızda açıkladık.

Cinsen Sevişme Sahneleri

Cinsel sevişme sahneleri genel olarak film ya da dizilerde gördüğümüz belki de çoğu zaman sizi sizden alan ve derin düşüncelere girebileceğiniz sahnelerden oluşuyor olabilir. Filmlerde gördüğümüz bu sahnelerin nasıl çekildiğini biliyor muydunuz?

Cinsel sevişme sahneleri çekilmesi sırasında aslında hiç de gösterilen gibi seksi bir atmosfer bulunmuyor. Ortamda onlarca set çalışanı buluyorken cinsellik yaşadığınızı hayal etmeye çalışın. Oldukça zor bir durum olacağını anlayacaksınız.

Kendi Cinsel Yaşamanızı Üst Düzeye Çıkartın

Cinsel sevişme sahnelerinde yaşanan en büyük püf nokta boş vermişlik halinden geçiyor. Yani anı yaşanamaya tam olarak odaklanmanız gerekiyor. Partneriniz ile cinsel sevişme sahnelerini bire bir yaşıyormuşçasına bir cinsel deneyim yaşamak istiyorsanız eğer o anın tadını çıkarmaya ve zihninizde başka konuların olmadan, cinsel ilişkinize odaklanın. Kendinizi sıkmadan, rahat hissedeceğiniz bir ortam oluşturun ve partnerinizin mutlu olacağı durumda bir cinsel ilişki yaşamak için gerekli planları oluşturun.

Unutmayın cinsel ilişkilerde partneriniz ne kadar mutlu olursa siz de bir o kadar hatta daha fazla mutluluğu yaşayabilirsiniz. Yalnızca aranızdaki uyumu ve yaşayacağınız cinsel deneyimi düşünün. Bu şartları oluşturmanızın ardından filmlerde olan cinsel sevilme sahnelerinden çok daha iyi bir seks anını kendiniz yaratabileceksiniz. 

Erotizmde Herkesin Bilmesi Gereken Önemli Noktalar

Erotizm, günlük yaşamımızda partnerimiz ile konuşmaya başladığımız uzun konuların sonunda, konunun bağlandığı noktalardan biri olabilir. Günlük, sıradan bir sohbet içerisinde aklınızda erotizm geçiyorsa direkt olarak konu cinsellikle ilgili konulara geçebilir. Bu durum partnerinizi rahatsız edebilir. Peki, partnerinize rahatsızlık hissettirmeden erotik konulu bir sohbete nasıl geçebilirsiniz? Erotizm konulu sohbetler, cinsel ilişkilerin en büyük heyecanlarından biridir. Genel olarak kadınların romantizm, erkeklerin ise erotizm odaklı ilişki istediklerine dair bir ön yargı bulunuyor. Bu ön yargılardan kurtulmanız gerekir.

  • Aklınızda erotizm odaklı birliktelik varsa eğer herhangi bir konuyu erotizme yöneltmek yerine direkt olarak erotikle ilgili konuları açabilirsiniz.
  • Cinsel ilişki esnasında mutlaka partnerinizin ismini söyleyin. Bu tamamen aklınızın onda olduğunu ve onu gerçekten arzuladığınızı düşünmesini sağlar.
  • Hislerinizi açık olarak partnerinize yansıtın. Bunu yaparken partnerinizi rahatsız edecek söylemlerden kaçının. Müstehcen bir sohbet konusu açmadan önce ortamın nabzını yoklayın.
  • Erotik bir sohbet konusu açarak konuyu cinsel birlikteliğe getirmek istiyorsanız eğer uygun bir ortamda fantezilerden konu açabilirsiniz. Fanteziler hem kadınların hem de erkeklerin tutkulu bir erotik ilişki hayal etmeleri sonucunda oluşur.
  • Bir cinsel ilişki esnasında, ilişkinin çok daha erotik olmasını istiyorsanız eğer; çok yaratıcı söylemlerde bulunmanıza gerek yok. Partnerinize ilişkinin harika hissettirdiğini ya da devam etmesini söyleyebilirsiniz.

Seksizm Nedir? Seksizm Örnekleri

Seksizm, bir diğer ismi ile cinsiyetçiliktir. Toplumsal olarak cinsiyetlerin ayırt edilmesi ve insanların cinsiyetlerine göre ayrımcılık yaşamalarıdır. Seksizm konusunda günlük yaşamımızdan birçok örneği bulabiliriz.

  • Trafikte kötü bir sürücünün kesin kadındır düşüncesi,
  • Erkek adam ağlamaz,
  • Ev işleri kadınındır,
  • Erkek adam evinin direğidir,

Gibi söylemler seksizme örnektir.

Yorum yapın