En İyi Elektrik Süpürgesi Markası ve Fiyatı

En İyi Elektrik Süpürgesi Markası ve Fiyatı sorusunun cevabı: İnsanlar, beyaz eşya alışverişinde diğer ev eşyası alışverişlerine göre daha dikkatli oluyor. Beyaz eşyaların, diğer ev eşyalarına göre çok daha maliyetli olmasından dolayı kullanıcıları normal olarak daha dikkatli olmalarını sağlıyor ve ürünü almadan önce iyi bir araştırma yapmalarına teşvik ediyor.

Bunun dışında kullanıcılar, satın aldıkları beyaz eşyalarını ödedikleri ücretten dolayı uzun ömürlü kullanmak istiyorlar. Bu ev eşyalarına elektrikli süpürgeler de dahildir. Elektrikli süpürgeler, diğer beyaz eşyalara göre biraz daha uygun fiyatlı denilebilir.

Ancak yine de kullanıcılar normal olarak satın aldıkları bir elektrikli süpürgeden uzun zamanlı olarak yüksek performans almak istiyor. Bu noktada da her ev eşyası alışverişinde olduğu gibi elektrikli süpürge seçiminde insanların beklentilerinin karşılanabilmesi için dikkat edilmesi gereken durumlar mevcut. Ev eşyası almayı düşünen kişiler için en iyi elektrik süpürgesi listesini sizler için hazırladık.

Philips PowerPro Compact FC9323/07 Toz Torbasız

En iyi elektrik süpürgesi listesi arasında bulunan Philips firmasının yeni modeli olan Powerpro Compact, ergonomik özellikleri sayesinde halı, kilim, parke ve seramik üzerinde rahat bir şekilde hareket edilmektedir. Koltuk aralarını kolayca temizlemeyebiliyor. Power Cyclone 4 teknolojisi ile üretilen bu cihaz, havadaki kiri tek bir seferde ayrıştırarak hem etkin temizlik sunuyor hem de dışarıya toz çıkmasını önlüyor. Toz torbasız şekilde üretilen bu elektrikli süpürgenin toz haznesi kolay bir şekilde çıkarılıp takılabilir olmasıyla temizlenebilir bir tasarımı bulunuyor.

Miele Blizzard CX1 Cat&Dog Powerline Elektrik Süpürgesi

Elektrikli süpürgeler arasında yer alan ve yaşam alanlarını temizlemek için özel olarak üretilen Miele Blizzard CX1 vortex teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Miele Blizzard CX1 yüksek hızlı devir gücüne sahip olması sayesinde tozları haznesinin en dibine hapseder. Aynı zamanda comfort clean ile tam anlamıyla bir hijyen sağlar. 2 litrelik toz kapasitesi hacmi bulunan Miele Blizzard ergonomik yapısı sayesinde kolay bir şekilde hareket ettirilebiliyor.

en-iyi-elektrik-supurgesi
en-iyi-elektrik-supurgesi

 

Bosch BGS7SIL1 Toz Torbasız Süpürge

En iyi elektrikli süpürge listesinde bulunan Self Clean, guattro power gibi yeni nesil teknolojik donanımları bulunan Bosch elektrikli süpürge sessiz çalışma performansı ile son zamanların en çok tercih edilen elektrikli süpürgelerinden biridir. Ergonomik bir tasarıma sahip olması ile her noktayı temizleme imkanı sunan bu süpürge, güçlü motoru sayesinde tozu ve kiri içerisindeki hazneye hapsediyor. Kendi kendini temizleme özelliği bulunan filtrelere sahip olan Bosch elektrikli süpürge 10 yıl ömürlü motor garantisi sunuyor. Bu yazımıza ek olarak En İyi Çamaşır Makinesi yazımıza bakmayı unutmayın.

Arzum AR4061 Olimpia Plus Cyclone Elektrikli Süpürge

Kullanım kolaylığı ve tasarım ödülü bulunan Arzum Olimpia Plus, yüksek teknolojiye sahip HEPA 13 filtre sistemi ile alerjenlere karşı temiz hava çıkışı gerçekleştiriyor. İki aşamalı filtreleme sistemi bulunan elektrikli süpürge sayesinde tozları %99,9a kadar hapsedebilen ürün, güçlü 899 watt motoru ile güçlü olmasına rağmen çevreyi rahatsız etmeyecek şekilde 65 desibel sese sahip. Özellikle çocuklu evlerde tercih edilen en iyi elektrikli süpürge modeli olarak satışı ypaılan Arzum AR4061 Olimpia Plus, cyclone extreme teknolojisi ile derinlemesine bir temizlik imkanı sağlıyor. 

Dyson Big Ball Allergy 2 Toz Torbasız

Tasarımı ile kullanıcıların tercihi olan Dyson, küre biçiminde olan yapısı sayesinde engellerin üzerinden kolaylıkla geçebilmektedir. Tasarım sırasında eklenen yer çekimi merkezi, makinenin ters dönmesi veya yan yatma gibi durumların yaşanmaması için önemli bir özelliğidir. Radial Root Cyclone özellikli Dyson, alerjisi bulunan insanların toza karşı olan sorunlarını çözerek rahat bir şekilde nefes almasını sağlıyor. 19 parçalı ve güçlü siklon filtresi, en ince toz veya kir parçalarını da çekerek ortamı temizlemektedir.

Yorum yapın