Hasan Can Kaya Bilet Satın Al – Bilet Nasıl Alınır Fiyatı Nedir?

Hasan Can Kaya Bilet Satın Al - Bilet Nasıl Alınır Fiyatı Nedir? sorusunun cevabı: Konuşanlar programına bilet almak istiyorsanız eğer, programdan bir süre önce biletlerin satışı hakkında detaylı bilgiler verilmektedir. Bilet almak için alternatif ve en sık tercih edilen bilet satış platformlarından birisi olan Biletix internet sitesi üzerinden Hasan Can Kayanın Konuşanlar programına bilet satın alabilirsiniz.

Konuşanlar etkinliğinde yer almak birçok kişi tarafından imkansız gibi görünse bile çok fazla insan karaborsa üzerinden bu biletlerin satışını sağlamaktadır. Tabii ki bu durumda karaborsa üzerinden etkinliğin biletini satın alma işleminde bulunun istemiyoruz ancak bu şekilde birçok kişi programa katılım sağlayabilmektedir. Konuşanlar programına katılmak için 18 yaş sınırı bulunmaktadır. 18 yaş altı hiç kimse programa katılım sağlayamaz.

Hasan Can Kaya Konuşanlar Bileti Nasıl Bulunur?

Konuşanlar programına hemen, en yakın tarihteki programa katılmak istiyorsanız eğer bu durum oldukça zordur. Konuşanlar etkinliği son zamanlarda oldukça popüler olmasından dolayı biletler satışa çıkmasının ardından çok kısa süre içerisinde tükenmektedir. Biletler satışa çıktığı an satın almak istiyorsanız eğer mobilet.com bilet satış sitesi üzerinden Hasan Can Kayanın hazırlayıp, sunmuş olduğu Konuşanlar programına bilet satın alabilirsiniz.

Konuşanlar Programı Bileti Ne Zaman Satışa Çıkmaktadır?

Konuşanlar etkinliğine çok fazla ilgi bulunmasından dolayı, biletlerin satışa çıkması ile ilgili herhangi bir belirli gün ya da saat bulunmamaktadır. Bundan dolayı belirtmiş olduğumuz bilet satış platformlarına sürekli olarak giriş yaparak Konuşanlar programı bölümünü takip ederseniz eğer programın biletlerinin satışa çıktığı an bilet alma şansı yakalayabilirsiniz. Aksi takdirde biletler oldukça hızlı bir şekilde tükendiği için bilet bulmakta zorlanabilirsiniz.

Eğer Konuşanlar etkinliğine bilet satın aldıysanız ve gösterinin nerede yapıldığını öğrenmek istiyorsanız, etkinliğin güncel olarak yapıldığı adres; İstanbul, Beyoğlunda bulunan Taksim Grand Pera Alternatif sahnesinde Konuşanlar programı gerçekleştirilmektedir.

Hasan Can Kaya Konuşanlar Bilet Fiyatları

Hasan Can Kayanın hem hazırlayıp hem de sunmuş olduğu stand up programı olan Konuşanlar için 2022 yılında belirlenen bilet fiyatları 123,25 TL gibi bir ücretten başlayıp, izleyici olmak isteyenlerin tercih etmiş olduğu koltuk düzenine göre 200 TL fiyata kadar çeşitli fiyatlandırmalar bulunuyor. Programda oturma düzen numarasız olmasıyla birlikte arka sıradaki koltuklar ön sıralara göre daha ucuzdur. Konuşanlar etkinliği genel olarak yaklaşık 3 saat sürmektedir.

hasan-can-kaya-bilet
hasan-can-kaya-bilet

Konuşanlar Programı Etkinlik Kuralları

  • Etkinlikte 18 yaş sınırı bulunmaktadır. 18 yaş ve üzeri herkes katılım sağlayabilir.
  • Etkinlikte numarasız oturma düzeni bulunuyor.
  • Organizasyonu düzenleyen firma, etkinliğe katılım sağlaması için uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade etme koşuluyla etkinliğin yapılacağı alana almama hakkına sahip olmaktadır.

Programa Bilet Nasıl Alınır?

Hasan Can Kayanın sunmuş olduğu Konuşanlar etkinliğine seyirci olarak katılabilmek için bilet satış platformu olan Biletix ya da Mobilet internet sitelerine giriş yapmanız gerekmektedir. Bu sitelerde yer alan arama kısmına Hasan Can Kaya ya da Konuşanlar araması yapmanız durumunda etkinlik tarihleri belirlenmiş ise karşınıza çıkacaktır. Etkinlik için biletleri online ödeme yöntemlerini kullanarak alabilirsiniz.

Hasan Can Kayanın Konuşanlar etkinliğine bilet almak için Biletix tarafından yayınlanan yeni etkinlikler kısmından etkinliğin yapılacağı tarihleri takip edebilirsiniz. Etkinlik tarihine ait biletler satışa çıktığı an biletinizi almanız gerekir. Çok kısa zaman içerisinde tükenen biletler sebebiyle birçok kişi etkinliğe katılmak için bilet bulmakta zorlanmaktadır.

Ayrıca Hasan Can Kaya, tek kişilik yapmış olduğu stand up gösterilerini de sergiliyor. Konuşanlar programı ile stand up etkinlikleri birbirinden farklıdır. Bazı kişiler bu ikisini karıştırarak bilet satın almaktadır. Biletlerinizi satın alma aşamasında buna dikkat etmenizi önermekteyiz.

Yorum yapın