iPhone Emoji Kopyalama

iPhone Emoji Kopyalama sorusunun cevabı: İPhone emoji kopyalama ve yapıştırma işlemlerinde doğrudan emoji sitelerinde yer alan emojileri seçebilir ve kopyalayarak istediğiniz alana yapıştırarak mesaj olarak kopyalamış olduğunuz emojiyi gönderebilirsiniz. Emojiler kendimizi mesajlaşmalarımızda ifade ederken kullandığımız ve birçok zaman da seçerken özen gösterdiğimizi ifade biçimlerinden biridir. Mesaj ile iletişimin en canlı olma hali emojilerin kullanımından geçmektedir. Tam da bu durumda iPhone model telefonlarda uyumlu olmayan emojileri kullanmak için emoji paketlerine erişmek isteyebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz tüm emojileri, emoji sayfalarından kopyalayarak kullanabilirsiniz.

Apple iPhone Emoji Kopyalama

Apple iPhone telefonlarda emojileri kopyalayarak kendi cihazınızda kaydetmeniz mümkün. Apple cihazlarda kullanımı bulunan 3621 adet emoji arasında istediğinizi kolay bir şekilde kopyalayabilir ve mesajlarda kullanabilirsiniz. Emojiler sayesinde kendinizi çok daha kolay bir şekilde mesajlarınızda ifade edebilirsiniz. Yüz ifadelerinden, çeşitli spor dallarını ifade eden şekillere kadar 3000den fazla iPhone emojisini emoji sitelerinden kopyalayabilirsiniz.

İPhone telefonlarda yer alan emojileri koplayalarak kullanmak için kullanabileceğiniz sitelerden biri EmojiPedia sitesidir. Bu sitede Apple sekmesine girerek istediğiniz emojiyi kopyalayarak kullanabilirsiniz. İPhone emoji kopyalamanız için emojileri listeleyen bir diğer site ise GetEmoji olarak karşımıza çıkmaktadır.

iPhone Emoji Yapma

Apple markasının telefon modeli olan iPhone telefonlarda emoji yapma özellikle yeni emojilerin eski telefonlarda yapılmaması sebebi ile araştırılmaktadır. Yeni iOS sürümünün yayınlanması üzerine eski emojilere ek olarak yeni sürümle birlikte birçok emoji iPhone cihazlarda kullanıma sunuldu. Eklenen yeni emojileri kullanmak ve cihazlarda kopyalamak için vermiş olduğumuz sitelerde kullanmak için listeden seçerek kopyala ve yapıştır işlemlerini gerçekleştirmeniz yeterlidir.

İPhone Cihazlarda İstenilen Emojiyi Kopyalama

iPhone telefonlarda emoji kopyalamak için sizlere vermiş olduğumuz sitelerde emojiler arasından istediğinizi seçin. Kalp emojisinden, ülke bayraklarına kadar birçok emojiyi listeden seçip, kopyalayabilirsiniz. Böylelikle mesajlarınızda kopyalamış olduğunuz emojiyi yapıştırarak kendinizi çok daha kolay bir şekilde karşı tarafa ifade edebilirsiniz. Emoji sitelerinde bütün iPhone cihazlarında yer alan emoji listelerine ulaşmanız mümkündür.

Kalp emojisi iPhone telefonlarda yukarıda belirtmiş olduğumuz emoji sitelerinden kopyalayarak kullanmak istediğiniz emojiler yer almaktadır. Özellikle en çok kullanılan kalp emojileri kullanıcılar tarafından en sık araştırılan ve kopyalanan emojiler arasında yer almaktadır. Bundan dolayı kalp emojilerine emoji siteleri üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İstediğiniz kalp emojisini sitede yer alan listeden seçin ve kopyalayın. Ardından mesaj alanına yapıştırmanız yeterli olacaktır. Mesajı gönderdiğiniz zaman kalp emojisinin sohbet ekranında ortaya çıktığını görebilirsiniz.

iPhone Emoji Klavye

iPhone emoji klavyesi 3000 adetten fazla emoji kullanımı ile cihazlarda kullanımı bulunmaktadır. Emojilerden oluşan bir klavye kullanımı için Apple uygulama mağazasından emojili klavye ile ilgili uygulamaları cihazınıza indirebilirsiniz. Emojilerin tamamının klavyede yer aldığı listeyi de çeşitli siteler üzerinden inceleyebilir, kullanmak istediğiniz emojiyi seçerek listeden kopyalayabilirsiniz ve mesajlarınızda kullanabilirsiniz.

iPhone emoji klavyesini kullanmak için ya da cihazınızda mevcut bulunan emoji klavyesini kullanmak için telefonunuzun ayarlar kısmını açın. Ayarlar kısmında bulunan genel kısmını açın ve sonrasında klavye seçeneğini açın. Klavyeler kısmında yeni klavye ekle seçeneğini seçerek indirmiş olduğunuz emoji klavyesini seçin. Ardından klavyenizi ekleyerek indirme işlemini tamamlayabilirsiniz. Emoji klavyeniz telefonunuza kurulmuş olacaktır ve iPhone cihazınızda emoji klavyesi kullanarak kolaylıkla emojiler ile mesajlarınızda iletişim kurabilirsiniz.

iPhone telefonlara yeni eklenen emojiler eğer telefonunuz klavyesinde görünmüyorsa, yapmanız gereken cihazınızın yazılımının güncel olmasından emin olmaktadır. Ayarlar kısmında telefonunuzun yeni bir güncellemesi olup olmadığını kontrol edebilir ve güncelleme varsa telefon yazılımını güncelleyerek yeni gelen emojileri kullanabilirsiniz.

Yorum yapın