Konuşanlar Bilet Fiyatı Satın Al

Konuşanlar Bilet Fiyatı Satın Al sorusunun cevabı olarak; Konuşanlar programı bilet fiyatları ile ilgili farklı ücretler telaffuz edilmeye halen devam ediyor. Özellikle internet aracılığıyla yapılan araştırmalara göre bilet fiyatlarına dair yanlış bilgiler araştıranlara aktarılabiliyor. Hasan Can Kayanın hem hazırlayıp hem de sunuculuğunu üstlendiği Konuşanlar programının biletleri Biletix firması tarafından satışa çıkarılmaktadır.

Hasan Can Kayanın düzenlemiş olduğu Konuşanlar programı ile viral olan diyaloglar ile gülmekten artık yeter diyeceğiniz bir etkinlik yaşamak için biletler tükenmeden alabilmek için aşağıda belirtmiş olduğumuz adımları takip ederek Konuşanlar programına bilet satın alabilirsiniz.

Exxen dijital yayın platformunda yayınlanan programın çekimleri ise Grand Pera - Alternatif Sahnede gerçekleştirilmektedir. Bilet fiyatları ise konuşanlar ve izleyiciler olmak üzere iki farklı kategori ile satışta bulunuyor. Program içerisinde konuşarak yer almak isteyen kişilerin ödemeleri gereken bilet fiyatı 275 TLden başlamaktadır. Numarasız bir oturma düzenini bulunduğu programda konuklar, satın almış oldukları bilet kategorisine göre ayrılmaktadır. Programın gerçekleştirileceği tarihe göre bilet fiyatlarında artış yaşanmaktadır.

Konuşanlar Bilet Fiyatları

  • Çift Biletleri (Kadın - Erkek) Fiyatı: 242 TL
  • Erkek Bileti Fiyatı: 121 TL
  • Kadın Bileti Fiyatı: 121 TL

Konuşanlar programının biletleri satışa çıkmanın hemen ardından birkaç saat geçmeden tükenebilmektedir. Güncel olarak programın biletleri ve fiyatlarını takip etmek için sitemizi takip edebilirsiniz. Sitemiz üzerinde programın güncel bilet satış fiyatlarını yayınlamaktayız.

Konuşanlar Etkinlik Biletleri Ne Zaman Satışa Çıkmaktadır?

Genel olarak gençlere hitap eden ve Hasan Can Kayanın sunuculuğunu üstlendiği komedi programı Konuşanlar için bilet satışlarının ne zaman başladığına dair soruya cevabı sizler için hazırladık. Programın yoğunluğuna ve çekimlerin zamanında yetişme durumuna göre şekil alan etkinlik biletlerini Mobilet bilet satış platformu üzerinden takip edebilirsiniz. Sayfamızı belli zaman aralıkları üzerinde kontrol etmenizle birlikte bilet satışları zamanında yakalayabilirsiniz. Konuşanlar programı bilet ücretleri 2022 yılında ise en yüksek düzeye ulaştı. Bazı biletleri 200 TL ve üzerinde fiyatlarla satıldığı iddiaları ise sosyal medyada gündem olmuş durumda. Konuşanlar etkinliğinin popülerliği artmasıyla birlikte programın bilet fiyatlarında da artış yaşandı. Sırf programa katılabilmek ve konuk olabilmek için çeşitli şehirlerden gelen seyircilerin geldiği bilinmektedir. Bilet satış fiyatlarının satış rakamı güncel olarak 121 TL olmak üzere açıklanmasına rağmen, satın alma işlemlerinde daha yüksek ücretler ödemek durumunda kalabilirsiniz. Konuşan kategorisi için bilet satın almak isteyen kişilerin en az 250 TL ödeme yapması gerektiği durumlar yaşanmaktadır.

Konuşanlar Programı İçin Bilet Nasıl Alınır?

Hasan Can Kayanın hazırlayıp, sunduğu Konuşanlar etkinliği için bilet satışları genel olarak Biletix üzerinden yapılmaktadır. Yoğun ilgi sebebinden dolayı yakın tarihli etkinliklerin biletleri tükenmiş durumda. Yeni etkinlik programlarının biletlerinden satın almak için Biletix sitesinin takip edebilirsiniz. Konuşanlar etkinlik bileti satın almak için 18 yaş sınırı bulunuyor. 18 yaşını geçmiş herkes Konuşanlar programı için bilet satın alabilir. Konuşanlar etkinlik biletleri ayrıca passo.com.tr sitesi üzerinden de satışı sunuluyor.

Konuşanlar programı biletleri karaborsa üzerinden de çeşitli yollar ile satışı yapılmaktadır. Hasan Can Kayanın sunuculuğunu yapmış olduğu stand up gösterisi son zamanların en sevilen programları arasında yer almayı başardı. Etkinlikte yer almak isteyen kişiler, biletlerin kısa zaman içerisinde tükenmesinden dolayı karaborsadan alma seçeneklerini tercih etmektedir. Karaborsada bulunan bilet fiyatları ise normalin üzerinde olup, dudak uçuklatmaktadır. Konuşanlar için bilet ücretlerinin bin ile beş bin TL arasında karaborsada satıldığı durumlar oluyor. Konuşanlar programının yayın hakları Exxen platformuna geçmesiyle birlikte numarasız oturma konusunda da düzenlemeler yapıldı. Programı ön sıralardan izlemek isteyen kişilerin daha yüksek miktarlarda ücret ödeyerek bilet alması gerekmektedir.

Yorum yapın