Mana Coin Geleceği 2023 ve 2024 Yorum

Mana Coin Geleceği 2023 ve 2024 Yorum konumuza geçmeden önce bilmeyenler için önce bir tanıtım yapmamız gerekiyor. Kripto para piyasası genişledikçe aynı oranda daha fazla yeni proje ve coin birimi oluşturuluyor. Ancak birçok sistem bu yükselişe kıyasla sürdürülebilir olamıyor. Öte yandan Decentraland projesi 2017 yazında bir ICO aracılığıyla piyasaya sunuldu. Mana tokenleri hayranlarına hızlı bir şekilde ulaştığı için ICOsu inanılmaz derecede başarılı oldu.

Mana Coin olarak da bilinen Decentraland adlı bir blok zinciri ağı, geliştiriciler ve içerik üreticileri için oyunlardan ve uygulamalardan gelir elde etmeyi amaçlayan bir sanal gerçeklik girişimidir. 3D tabanlı teknolojisi ile insanlara mümkün olan en iyi deneyimi yaşatmayı amaçlamaktadır. Popüler coinlerin arkasındaki girişimlere bakmak çok önemlidir çünkü kripto para birimlerinin popülaritesi artıyor ve birçok yeni platform ortaya çıkıyor.

Mana Coin Nasıl Çalışıyor?

Decentraland platformu ve Ripio Credit Network ağı geçen yıl işbirlikçi bir ortaklığa imza attı. Anlaşma, Decentraland destekçilerinin mortgage satın almak için tokenlerini kullanabileceğini belirtiyor. Bu işlem için kısa bir form doldurmak ve mülkün değerinin en az %10unu platforma yatırmak gereklidir. Kredi verenler ve adaylar daha sonra merkezi olmayan bir uygulama ile bir araya getirilir.

Transfer işlemlerinden açık artırma işlemlerine kadar tüm Decentraland projesi, Mana Coinin devam eden operasyonları tarafından desteklenmektedir. Şu anda mevcut en büyük ERC-20 tabanlı madeni paralardan biridir. Bunlara ek olarak, sıralamada 100 ek kripto para birimi daha yer alıyor.

mana-coin
mana-coin

Mana Coin Nasıl Satın Alınır?

Mana Coin hangi borsalarda sunuluyor? Nereden bulabilirim? Bu tür sorular okuyucular tarafından rutin olarak sorulur. Coin, ilk çıkarıldığı yıllar boyunca bir dizi borsada işlem görmesine rağmen, şu anda birçok borsada varlık gösteriyor. Aşağıda listelenen borsalar, Mana Coin satın almayı kolaylaştırır.

  • Binance
  • OKEx
  • Huobi Global
  • Hotbit
  • Upbit
  • VCC Exchange

Borsa üyeliğiniz olmasa bile market veya ticaret bölümlerinden üye olabilir ve coin satın alabilirsiniz.

Mana Coin 2023 Geleceği

Mana Coin geleceği ve Mana Coin yorumları kısmında en net detaylar paylaşılmaktadır. Mana Coinin 2023 boyunca 2024ün ilk birkaç ayında 0,83 ile 3,18 dolar arasında dalgalanacağını tahmin ediliyor. 2023ün ortalarına kadar Mana Coinin minimum 3,23 dolar ve fiyat tahmin ekibine göre maksimum fiyat ise 3,72 dolar olarak karşımıza çıkıyor. Tahminlere göre, 2023ün sonunda Mana Coinin 1,96 ile 4,83 dolar arasında bir maliyete sahip olması bekleniyor.

Mana Coin 2024 Geleceği

2024 yılında Mana Coinin minimum 3,87 dolar ve maksimum 4,40 dolar fiyatla işlem görmeye başlayacağı tahmin ediliyor. 2024ün ortasında Mana Coinin minimum 4,61 dolar ve maksimum 5,33 dolar karşılığında işlem yapacağı tahmin ediliyor. Ayrıca 2024ün son aylarında Mana Coinin minimum 5.63 dolar ve maksimum 6.78 dolardan işlem göreceğini tahmin ediliyor. 

Mana Coin Yorumları

Decentraland, kullanıcıların seyahat edebileceği, arazi satın alabileceği ve yapay binalar inşa edebileceği etkileşimli bir sanal dünyadır. Decentraland dünyası, 2017deki ilk coin teklifiyle ilk sermayesini artırdıktan sonra 2020de herkesin erişimine açıldı. Decentralandda işletmelerin açılması ve kullanıcıların LAND arsaları üzerinde bağlantı kurmasına olanak tanıyan faaliyetler, projenin büyümesini sağlıyor. Decentraland projesi, Metaverse konseptinin 2022de şüphesiz baskın teknolojik trend olacağı gerçeği sayesinde dikkat çekmeyi başardı. Sonuç olarak, ilk Mana coin yatırımcıları büyük bir kar elde etti.

Bu açıdan her Mana ve diğer coin yatırımcısı kendi kişisel yatırım stratejisine ve risk toleransına göre yatırım yapmalıdır. Bu prosedürde hem temel analiz hem de teknik analiz teknikleri uygulanabilir.

Yorum yapın