Muhabbet Kuşu Fiyatları

Muhabbet Kuşu Fiyatları sorusunun cevabı: Muhabbet kuşları evlerde, bakılması basit ve sevecen bir kuş türüdür. Hem güzel görünmesi, hem de evde beslemeye uygun olmasıyla insanların almasına neden oluyor. Ayrıca muhabbet kuşu fiyatları çok cebi zorlayan cinsten değil. Hem neşeli olması  hem kulağa hoş gelen sesleri ile sevimli bir kuştur. Ayrıca eğitilebilir oldukları için, konuşabiliyorlar. akıllı olan muhabbet kuşları, pek farklı renkleri de bulunuyor. cinslerine göre pek çok farklı fiyatlar görülmekte.

Muhabbet Kuşu Fiyatları Pet Shop

Muhabbet kuşları, petshoplar da satılan hayvandır. evde beslenebilir olduğu için tercih edilir. ancak zamlardan dolayı, muhabbet kuşları fiyatları da etkiliyor. Pet shoplar, genelde ortalama bir fiyat listesi bulunuyor. Fiyatlar genelde 75 TLden başlayıp 125 TL gibi fiyatlarda olup artabiliyor tabi bu fiyatlar cinsine göre değişkenlik olabilir.

Jumbo Muhabbet Kuşu Fiyatları

Jumbo muhabbet kuşları, normal muhabbet kuşlarına göre kafaları daha büyük. sıkça konuşan ve sıcakkanlı bir muhabbet kuşudur. Yaşamaya başladıkları fazlasıyla evcildirler. Sahipleri pek çok muhabbet ederek, insanları mutlu ederler. Muhabbet kuşu fiyatları ortalama 350 ila 1500 TL arasında gidip gelmekte.

  • Muhabbet kuşu pet shop fiyatı: 75-125 TL
  • Jumbo muhabbet kuşu fiyatı: 300-1500 TL
  • Albino muhabbet kuşu fiyatı: 150-300 TL
  • Rainbow muhabbet kuşu fiyatı: 250-1250 TL

Yavru Muhabbet Kuşu Fiyatları

Yavru muhabbet kuşları aldıktan sonra, bulundukları ortama çok kısa zamanda uyumludur. Küçüklükten itibaren aynı evde oldukları için alışkınlar Yavru muhabbet kuşları fiyatları genelde iyidir ve tercih edebiliyor. Fiyatları 90 ila 150 TL değişiyor.

Konuşan Muhabbet Kuşu Fiyatları

Muhabbet kuşları, eğitim verilirse konuşabilirler. pek fazla akıllı olan ve muhabbet edebilen kuşları, konuşması  ve cinsine göre fiyatlar değişebiliyor.

Yorum yapın