Shiba Coin Geleceği – Uzun ve Kısa Vade 1 TL Olur mu

Shiba Coin Geleceği - Uzun ve Kısa Vade 1 TL Olur mu sorusunun cevabı: Shiba Coin, 2020 senesinde internette Ryoshi ismiyle bilinen bir kişinin piyasaya sürdüğü bir kripto para birimidir. Bir merkeze bağlı olmayan ve fiyatı oldukça düşük olan bu kripto para birimi, insanların yatırımlarını yaparken milyarlarca satın almasını mümkün hale getirmiştir. Shiba coin logosunda, Shiba Inu isimli bir köpek figürünün görseli yer almaktadır ve ismi de buradan gelmektedir. Kripto para piyasasına ilk sürüldüğünde şaka coin olarak anılıyordu. Shiba coin, kripto para borsalarında yer alan Dogecoine karşı olarak doge killer yani köpek katili ismi ile çıkmıştır. Shiba coin, oluşum sürecinde Dogecoini taklit etmeyi ve daha başarılı olma hedefiyle piyasaya sürüldü. Birçok benzerlikleri bulunduğu gibi farklı yönleri de bulunuyor. Shiba Coin, ERC-20 blok zincir ağında çalışan bir kripto para birimidir.

Shiba Coin Geleceği

Shiba Coin geleceği ve ileride işlem fiyatlarına dair yorumlar, birçok kripto para meraklısı tarafından merakla takip edilmektedir. Herhangi bir proje olmadan, deneysel amaçla kripto para piyasasına giren Shiba Coin, kripto para yatırımcılarının ilgisini çekmiş ve piyasada bulunan en değerli kripto para birimleri arasında yer almaktadır. Günümüzde piyasadaki değeri en fazla olan ilk 20 kripto para birimi arasında bulunuyor. En fazla tercih edilen kripto para birimlerinden biri olmasının çeşitli sebepleri vardır. Bunlardan başlıca sebebi ise; Binance, Kraken, Coinbase gibi herkesin kolaylıkla ulaşabildiği, güvenilir ve popüler kripto para borsalarında satışa sunulması olduğu söylenebilir.

shiba-coin
shiba-coin

Kripto para uzmanları ve yorumcular, ilk çıktığı günden itibaren yaklaşık yirmi kat değeri artan Shiba coinin gelecek yıllarda yirmi kat daha fazla değer göreceğini düşünmekte. İlerideki yıllarda bu kripto para biriminin çok daha fazla değerden fiyatlandırılması yapılacağı söyleyen uzmanların yanı sıra aksini düşünen yorumcular da bulunuyor. Shiba Coin geleceği ve yorumlarına baktığımızda ise 2022 ve 2023 yıllarında kısa vadeli ve uzun vadeli yorumları bulunuyor.

Shiba Coin Kısa ve Uzun Vadeli Yorumları

Kripto para piyasalarında, Dogecoin ile aynı zamanlarda ortaya çıkan şaka token akımında, Shiba Inu 2021 yılında en popüler projelerden ve çok yüksek oranlarda kazanç sağlaması ile kripto para meraklılarının dikkatini çekti. Piyasadaki yüksek değeri ile en değerli kripto para birimleri arasına giren Shiba Coin, birçok borsada SHIB kısaltması ile ikili işlemlerde alım satım faaliyetlerine devam edilmekte. Shiba Coin, 2023 ve sonrası için pozitif beklentisi bulunan yatırımcıları için, genel olarak yükseliş beklentisi içerisinde bulunuyor. Bunlara ek olarak, Shiba Coin fiyatı birçok faktörden etkilenmesinden dolayı yüksek artış tahminleri herhangi bir kesinlik içermemektedir. Shiba Coin fiyatının düşeceği beklentisinde bulunan analistler de bulunsa da genel olarak fiyatının her geçen yıl artacağı yönünde beklentiler ön plana çıkıyor.

Arkadaşlar MANA Coin geleceği ve yorumları makalemize göz atmayı unutmayınız.

Shiba Coinin 2023 ve sonrasında göstereceği fiyat performansı oldukça önemli. Shiba Coin fiyatı 2023 yılında 0,000027 dolar, 2025 yılına kadar ise 0,000040 dolar seviyelerinde işlem görmesi bekleniyor.

Shiba Coin 1 TL Olur mu?

Shiba Coin toplam olarak piyasada 400 trilyon adet bulunuyor. 1 Shiba Coinin 1 dolar olması demek, Shiba Coinin piyasada tek başına 400 trilyon dolar değerinde olması anlamına gelir. Şu an ise toplam kripto para piyasasının toplam değeri 3 trilyon dolar düzeyindedir.

Shiba Coinin ileride ne kadar fiyatı olacağı tam olarak bilinmese de büyük bir yükselişi beklenememektedir. Shiba Con, 1 TL olması için; şu anki değerinden yaklaşık olarak 1.000 kat daha artması gerekmektedir. Böylesine büyük bir artışın yaşanması için ise şartların oldukça zorlanması gerekir.

Yorum yapın