Sinema Bilet Fiyatları – Kampanyalı Fiyat

Sinema Bilet Fiyatları - Kampanyalı Fiyat sorusunun cevabı: Sinema biletleri fiyatları çeşitli dönemlerde sinema salonları ya da şirketleri tarafından gerçekleştirilen bir takım indirimler bulunuyor. Hafta içi belirli günlerde ya da günün ilk seansı için sinema bileti fiyatlarında gerçekleştirilen kampanyalar sayesinde çok daha uygun fiyatlar ile sinemada film izleyebilirsiniz.

2022 yılında sinema bileti ücretleri bazı salonlarda 37 TL fiyatla başlıyor. Eski ismiyle Cinemaximum olan sinema salonları yeni ismi ile Paribu Cineverse sinema salonlarında tam sinema bileti fiyatları 41 TLden başlamaktadır. Prestige sinema salonlarında ise sinema bileti fiyatları 40 TL ile başlıyor. Paribu Cineverse sinemalarında hafta içi ve hafta sonları ayrımı olmadan fiyatlandırma modeli bulunuyorken  Prestige sinema salonlarında ise hafta sonları sinema bilet fiyatları yükselmektedir.

Öğrenci  Sinema Bilet Fiyatları Nedir?

Öğrenciler için sinema bileti kaç TL sorusu piyasada yer alan sinema salonlarına göre farklılıklar göstermektedir. Prestige sinema salonlarında öğrenciler için sinema biletleri 37 TL olarak belirlenmiştir. Paribu Cineverse sinema salonlarında ise öğrenciler için sinema biletleri 38 TL olarak belirlendi.

3 boyutlu filmlerde öğrenci sinema biletleri 51 TL fiyat üzerinden başlamaktadır. Sinema salonlarına göre farklılık gösteren fiyatlar aynı zamanda hafta içi ya da hafta sonu olmak üzere filmlerde 2D, 3D gibi çeşitli filmler salonlarda gösterilmektedir.

Sevgili arkadaşlar Mazot Fiyatı makalemize bakmayı unutmayın.

Genellikle haftada 2 gün ve özellikle Pazartesi ve Çarşamba günleri özel bilet olarak satışı sunulan sinema bileti fiyatları 20 TL ve 53 TL arasında farklılık gösteriyor. 

Çeşitli salonlarda halk günleri sinema biletleri fiyatları;

Bursa Carrefour Sinema salonlarında Pazartesi ve Çarşamba günleri 27 TL. 

Espark Eskişehir Sinema salonlarında Pazartesi ve Çarşamba 34 TL. 

İzmir Mavibahçe Sinema salonlarında Pazartesi ve Çarşamba 41 TL. 

Kanyon Sinema salonlarında Pazartesi günleri 42 TL. 

Piazza Sinema Salonları Bilet Fiyatları

Piazza Sinema salonları bilet fiyatları 2022 yılı itibari ile Cinemaximum fiyat uygulaması kapsamında belirleniyor. Aşağıda ki listede bulunan sinema bileti fiyatları tüm Piazza sinema salonlarında geçerli olmaktadır. Piazza sinema salonları için bilet fiyatları 2022 yılında en uygun olarak  tam bilet 39 TL iken; öğrenci bilet fiyatları ise 36 TL olarak belirlenmiştir. 

Cinemaximum (Paribu Cineverse) Sinema Salonları Bilet Fiyatları

Cinemaximum bilet fiyatları itibari ile koltuk türüne göre değişen bir fiyat politikası izlemektedir. Öğrenci, tam, 2D, 3D, VİP koltuk gibi seçenekler için fiyatlar değişmektedir. Güncel 2022 Cinemaximum bilet fiyatları; 

Cinemaximum ve yeni ismi ile Paribu Cineverse sinema salonlarında bilet fiyatları itibari ile koltuk türüne göre değişkenlik gösteren bir fiyat politikası uygulamaktadır. Öğrenci, tam, IMAX, 2D, 3D, VIP koltuk ve film salonu seçenekleri için fiyatlar değişim göstermektedir. Güncel olarak 2022 Cinemaximum bilet fiyat listesi şöyledir;

  • Tam Sinema Salonu bileti: 41 TL 
  • Öğrenci Sinema Salonu bileti: 38 TL 
  • Gold Class (VİP) Sinema Salonu Tam Bileti: 91 TL 
  • Gold Class (VİP) Sinema Salonu Öğrenci Bileti: 81 TL 
  • 4DX Tam 3D Sinema Salonu Bileti: 71 TL 
  • 4DX Tam Öğrenci Sinema Salonu Bileti: 63 TL 
  • 3D Tam Sinema Salonu Bileti: 66 TL 
  • 3D Öğrenci Sinema Salonu Bileti: 51 TL 
  • 2D Skybox 2 Sinema Salonu Bileti: 211 TL 
  • 2D Sky Sinema Salonu Bileti: 83 TL

Sinema bileti fiyatları, sinema salonları firmalarına göre haftanın çeşitli günlerinde farklılık oluşabilir. Gideceğiniz sinemanın güncel fiyat bilgilerini ve kampanyalı fiyatları hakkında detaylı bilgileri, bilet alma yerlerinden detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Yorum yapın