Snapchat Hesap Silme

Snapchat Hesap Silme sorusunun cevabı: Evan Spiegel, Bobby Murphy ve Reggie Brown kişiler cep telefonlar için yapılmış, anlık mesajlaşma uygulaması. bunlar yazılı metin, fotoğraf, ses ve video gibi şeyleri kullanmamızı sağlar. özel şekilde yollanan ve gönderilen dosyalar, gönderen insanların  daha öncesinde ayarladığı zaman süresince (1, 10 saniye arası) 2 defa görebilirsiniz. Hikayeye eklenen fotoğraf ve videolar ise yollayan insanların öncesinde zaman sınırlarıyla (1, 10 saniye arası) gösterilebilir. ücretsiz indirebildiğiniz iOS ve Android platformları üzerinde yüklenilebilir. Uygulamanın en eski sürümü Eylül 2011 tarihinde sunulmuştur.

Kullanıcılarının %70’i kadın kullanıcıların oluşturduğu uygulama en çok ABD ve İngiltere’de kullanılmaktadır. Facebook, Snapchat uygulamasını satın almak için 3.9 milyar Dolar $ teklifte bulunmuştur. Fakat Snapchat yöneticileri bu teklifi reddetmiş bulunmaktadır.

Snapchat Hesap Silme Nasıl Yapılır

  • Snapchat hesap silmek için hesap silme sayfasına yönelin.
  • Kullanıcı adı ve şifrenizi girin.
  • Tekrardan kullanıcı adı ve şifrenizi belirtilen yere girin.
  • Hesabınıza bağlı olan doğrulama kodunuzu girin.
  • Çıkan ekrandan hesap silmeye tıklayabilirsiniz.

Snapchat hesap kapatma işlemi basit olarak söyleyebilir ki. İşlemine başlayabilmeniz için Snapchat hesabınızın kullanıcı adı ve şifresini bilmeniz halinde kolay olacaktır. Snapchat kullanıcı adı ve şifrenizi biliyorsanız aşağıdaki Snapchat hesap kapatma resminde ki gibi açıklanabilir.

burada gösterildiği gibi kullanıcı adı ve şifre girilerek hesabınızı silebilirsiniz ve tekrar açmaya karar verirseniz 30 gün boyunca hesabınızı aktif etme şansınız bulunmaktadır.

 

Yorum yapın