Valorant Nedir

Valorant Nedir sorusunu sizler için detaylı bir şekilde inceledik ve sizlere bu yazımızda anlatmaya çalıştık, aşağıdan göz atabilirsiniz:

Riot Games tarafından geliştirilen Counter Strike: Global Offensive oyununa rakip olarak ortaya çıkan FPS türünde online oynanan bir oyundur.

Valorant Kullanıcı Üyesi Nasıl Olunur

Valorant üyeliği RiotGames’e ait playvalorant.com üzerinden üye olunarak ücretsiz şekilde oynanabilir. Fakat oyuna üye olduktan ajanları oynayabilmek ve silahlarınızın daha havalı olması için bir çok havalı kategori ve geliştirmeler satın alabilirsiniz.

Valorant Hesaplarının Ne Kadar Değerli Olduğunu Nerden Hesaplarız 

Valorant hesaplarının satın alınan araçlara göre ve hesapların rütbesi (rank) ile belirlenebilir. Ne kadar fazla yüksek rütbe ve kaplama adetiniz varsa hesabınızın kıymeti de o kadar fazla olacağını söyleyebiliriz. Öte yandan kullanıcılar tarafından sevilen Yağmacı, Asil gibi araçlar  ile hesap kıymetini daha da arttıran bir özellik olduğu söylenebilir. Ayrıca hesapların kıymetinde en fazla dikkat çeken faktörlerden biri de kısıtlı zaman araçlarıdır. Örnek verecek olursak Champions araçları bu açıdan çok kıymetli kostümler olmakla birlikte, uzun süre sonra yeninden alması mümkün olmayacak ve yerine koyulmayacak olmalarından dolayı sürekli olarak değerleri artmaktadır.

Valorant Random Hesap Ne demek

Valorant Random hesap ne demek olduğunu sizlere açıklıyoruz: genelde anonim random şekilde açılan hesaplar çalıntı hesaplardır. Bu hesapları satın alırken dikkat etmeniz gerekiyor genelde hesaplar satın alındıktan sonra hesap bilgileri değişir ve elinizden bir şey gelmez . Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için random olarak adlandırılan hesapların satış için aracı olan kişilerden hesap satın almamanız gerekiyor bu yüzden dikkatli olmanızı öneriyoruz.

Yorum yapın