Yeni Çıkan Coinler

Yeni Çıkan Coinler sorusunun cevabı : Kripto para piyasaları ile ilgilenen yatırımcılar, risk düzeyi veya çeşitlilik açısından portföyleri için yapacakları yatırımın potansiyel kazanç fırsatı olduğundan emin olmak ister. Bu yazımızda sizler için hazırlamış olduğumuz yeni çıkan güncel coinler listesi, sizlere farklı olasılıklar oluşturuyor. 

Dikkat: Bu makalede paylaşılan hiç bir bilgi yatırım tavsiyesi değildir.

2022 yılı içerisinde en yeni çıkan coinler güncel listesi:

IMPT (IMPT) – Çevreci Projesiyle Öne Çıkan En Yeni Coin

IMPT.io kolay, etkin ve uygun fiyatlı yöntemler ile toplumdaki kişi ve şirketlerin dünyamızdaki davranışlarını değiştirmeyi ve yaşadığımız topraklara yatırım yapmayı hedefleyen bir projedir. Çevre için duyarlılık oluşturan konusu blok zincir teknolojisi ile beraber yürütülen proje, duyarlı kişilerin doğa anaya ve doğaya bakışını farklı bir açıdan ele alıyor.

Çevreye yapılacak etkilerin kişi ya da işletme fark etmeden uygulanabilir halde olması için karbon kredilerinin platform üzerinden satın alınabilmesini sağlıyor. Bu krediler, IMPT coin satışları karşılığında gerçekleştiriliyor. Kişisel kullanıcılar ayrıca günlük alışverişlerini, projenin hali hazırda anlaştığı 10.000’in üzerinde firmayla gerçekleştirildiğinde karbon kredilerinin sahibi olabiliyor. Böylece pratik yaşamda zaten hali hazırda yapılan işler, çevreye ve doğaya katkı veren etkinliklere dönüşüyor. Dünya çapında 2 milyar ürünle kullanıcıların alışveriş yaparak çevreye katkı vermesini sağlayan proje anlaşmış olduğu şirketler ve ürün sayısını ilerleyen günlerde arttırmaya devam ederek projenin büyümesi sağlanacaktır.

en-iyi-coinler
en-iyi-coinler

Tamadoge (TAMA) – Yatırım Yapılabilecek En Yeni Metaverse Coin

Tamadoge, merkezi bulunmayan bir platform olan Tamaverse’in oyna kazan (P2E) sisteminin alt yapısına sahip metaverse coinidir. Bu ekosistem, yatırımcıların dogepoints kazanmak için NFT formatındaki Doge avatarını oluşturmalarına, geliştirmelerine ve birbirleri ile mücadele etmelerine olanak sağlıyor. Bitcoin yorumlarımızı ve boğa ne zaman geliyor yazımızı incelemek için ziyaret edebilirsiniz.

TAMA, Tamaverse’in yerel kripto para birimi olarak ödüllerin verildiği, NFT’lerin satın alındığı ve alım-satım işlemlerinde geçerli olan bir kripto paradır. Tamadoge evcil hayvanları da bu kripto projesinin merkezinde bulunuyor. Her evcil hayvan, akıllı sözleşme sistemi kullanılarak NFT formatında yaratılmış durumda. Bu evcil hayvanlar sahipleri tarafından bakılıyor ve geliştiriliyor. Ayrıca TAMA coinleri kazanmak için Tamaverse içerisinde rekabet etmek amaçlı da kullanılıyor.

 Battle Infinity (IBAT) – Satın Alınabilecek En İyi P2E Yeni Coin

Geniş çaplı araştırmamız sonucunda Battle Infinity’nin bu yıl fonlarda bulunabilecek yeni çıkan coinler arasında rahatlıkla yer bulduğunu söyleyebiliriz. Battle Infinity, heyecan verici oyna ve kazan (P2E) sistemine ait öğrelerini zengin bir sanal evrende birleştiren, tamamen denetinli en iyi metaverse platformu olma hedefiyle ortaya çıkmıştır. “Battle Arena” olarak isimlendirilen Battle Infinity metaverse alanında kullanıcılar, altı farklı platformda oyuna katılabiliyor. Tüm Battle Infinity ekosistemi CoinSniper aracılığıyla KYC doğrulamasına gerek duyar. Bu sebeple Battle Infinity, yatırımcılarına metaverse alanında yatırım yapmaları için müthiş bir olanak sağlıyor.

Bu yatırım çeşitleri, yenilikçi bir fantezi spor liginden otonom bir DeFi ağında değişime kadar uzanıyor ve platform kullanıcılarının anında coin takas etmelerini sağlıyor. Ayrıca yerleşik bir NFT alanı ve düzenli pasif gelir elde edilmesini sağlayan, yatırımcı dostu bir stake sistemi de bulunuyor. Son olarak, yatırımcıların NFT’lerden oluşan çok oyunculu P2E sistemli oyunu içeren IBAT Battle Games bölümüne de göz atabilir. IBAT aynı zamanda birçok kripto para meraklısı tarafından 2022 yılında sunulan en iyi security token olarak da belirtiliyor.

Lucky Block (LBLOCK) – Düzenli Jackpotlar Sağlayan En Yeni Kripto Projesi

En yeni kripto para projelerinden biri olan Lucky Block, 2022’nin ilk aylarında, en iyi kripto ön satışlarından biriyle piyasaya çıkan ve yatırımcılara düzenli ödül çekilişlerine katılmanın yolunu açan bir NFT yarışma projesidir.

Binance Smart Chain’inde (BSC) alım satım işlemleri ypaılabilen Luck Block, platformu bütün olarak merkezi olmayan ve coğrafi sınırları ortadan kaldırarak herkesin bu kazanç sağlayan çekilişlere katılabilmesine olanak sağlıyor. Luck Block, 2022 yılında en iyi kripto ICO’larından biri olarak yatırımcıların hizmetine sunuldu.

Yorum yapın